Polecam Novbud Usługi Budowlano-Remontowe Krzysztof Wolański

Co o polskich firmach sądzą użytkownicy forum? Może to Ty chcesz podzielić się własnymi spostrzeżeniami na temat jakiegoś przedsiębiorstwa albo pracodawcy? Śmiało, czekamy na Ciebie.
Kochan

Polecam Novbud Usługi Budowlano-Remontowe Krzysztof Wolański

Post autor: Kochan »

Jak wygląda praca w Novbud Usługi Budowlano-Remontowe Krzysztof Wolański? Czy jest ktoś z obecnych pracowników? Polecacie? Jak wygląda praca zdalna? Czy trzeba się stawiać w siedzibie?
deualaa

Re: Polecam Novbud Usługi Budowlano-Remontowe Krzysztof Wolański

Post autor: deualaa »

Nie do końca wiem, jak to zrobić, ale na pewno klej do membrany epdm nam się odpowiedni powinien sprawdzać. No i jak już, to ja Wam podpowiem, że będę sobie to ogarniać i niech to będzie czymś solidnym. Wiecie, żeby się jednak trzymało sporo.
amniezjoa

Re: Polecam Novbud Usługi Budowlano-Remontowe Krzysztof Wolański

Post autor: amniezjoa »

Tak naprawdę ja mam wrażenie, że wszystko to dla mnie jest bezsensem i mam nadzieję, że uda nam się to jakoś rozwiązać. No i ja sprawdzam sobie też takie opcje jak dobra biała farba do ścian , bo lubię ten kolor. Niech nam się sprawdzi tak, jak ma być, bo to jednak ważne, co będziemy mieli w domu.
night

Re: Polecam Novbud Usługi Budowlano-Remontowe Krzysztof Wolański

Post autor: night »

No na pewno taka firma nam się przyda, jak i również to, by zdecydować się, jak to wszystko ogarnąć. Dlatego sprawdzam coś takiego jak Wynajem szalunków do wykopów , bo to jednak będzie potrzebne. I ja sama nie wiem, ale jednak mam świadomość, że to mi pomoże w budowie.
żywiołowaa

Re: Polecam Novbud Usługi Budowlano-Remontowe Krzysztof Wolański

Post autor: żywiołowaa »

Jak Wam się wydaje, czy tego rodzaju https://wolfbouwmaterialen.nl/ rozwiązania będa wystarczające jeśli chodzi o budowlankę? Widziałam, że mają tutaj przede wszystkim środki dla najlepszych specjalistów, a dodatkowo po prostu coś, co sprawi, że będziemy mogli wykonać całość aranżacji wnętrz przede wszystkim w dobrym stylu. Co wy na to?
lusii72

Re: Polecam Novbud Usługi Budowlano-Remontowe Krzysztof Wolański

Post autor: lusii72 »

No wiecie, jak to jest - wiele rzeczy chcemy sami ogarniać, a to nie tak powinno wyglądać, bo od wszystkiego mamy fachowców. I na przykład stiebel eltron instalatorzy mogą pomóc z pompami ciepła, innymi elementami grzewczymi, czy nawet wentylacyjnymi. To dla mnie naprawdę ważne.
ODPOWIEDZ