Kurs jazdy w Łodzi

Podróż w vanie? Praktyczne porady, jak wybrać odpowiednie auto do podróży, na co się przygotować, gdzie parkować, jak zabezpieczyć się przed kradzieżą. Możesz się podzielić doświadczeniami? Napisz.
Awatar użytkownika
Ilonka
Posty: 29
Rejestracja: 15 sty 2019, 13:56

Kurs jazdy w Łodzi

Post autor: Ilonka »

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertę Auto Szkoły Pałgan. W jej ofercie znajdziesz kursy kategorii A, A1, A2 i B. W tej szkole przygotują Cię do egzaminu profesjonalnie i solidnie.
Awatar użytkownika
Rafiki0
Posty: 4
Rejestracja: 11 kwie 2019, 17:17

Re: Kurs jazdy w Łodzi

Post autor: Rafiki0 »

W Internecie na pewno znajdziecie porady w tym zakresie. Nie mam co do tego wątpliwości.

kraków olkusz trasa
Kobieta jest najlepszym przyjacielem mężczyzny, ale najwierniejszym – pies.
Awatar użytkownika
DressKoder
Posty: 5
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:41

Re: Kurs jazdy w Łodzi

Post autor: DressKoder »

Moim zdaniem to jest temat dla specjalisty z tej dziedziny... Bez dwóch zdań...
Tęsknota?
Awatar użytkownika
ElGieKa
Posty: 5
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:08

Re: Kurs jazdy w Łodzi

Post autor: ElGieKa »

Nie mam zdania w tym temacie. Nie będę w stanie pomóc.
Awatar użytkownika
andrzej.murawski
Posty: 5
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:30

Re: Kurs jazdy w Łodzi

Post autor: andrzej.murawski »

Warto popytać w tej sprawie znajomych. Sądzę, że to będzie dobre rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Kannabi
Posty: 5
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:00

Re: Kurs jazdy w Łodzi

Post autor: Kannabi »

Może jakiś spec się tu odezwie? Ja tam się niezbyt znam.
Dorastając uczymy się, że nie należy przesadzać ze szczerością. Że czasami, lepiej skłamać, niż kłuć prawdą w oczy.
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 3
Rejestracja: 20 maja 2019, 6:13

Re: Kurs jazdy w Łodzi

Post autor: krzysztof »

A jak to się ma w rzeczywistości. Odpowie mi ktoś na to pytanie?
Zdarza się, że człowiek mówi rzeczy, których wcale nie myśli.
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:09

Re: Kurs jazdy w Łodzi

Post autor: Pola »

A czy są jakieś akcesoria samochodowe, które ułatwiają Wam codzienną jazdę samochodem? Ja na przykład kupiłam sobie ostatnio na stronie internetowej https://smartcams.pl/78-rejestratory-jazdy-z-nawigacja fajny rejestrator jazdy z nawigacją i muszę przyznać, że to dla mnie naprawdę bardzo przydatny gadżet ;) Ani trochę nie żałuję tego zakupu ;)
Awatar użytkownika
Raptor
Posty: 175
Rejestracja: 08 lip 2019, 11:52

Re: Kurs jazdy w Łodzi

Post autor: Raptor »

Ja zdawałem akurat w Poznaniu i jeśli jesteście z okolic to mogę polecić szkołę Zdaj Prawko. Zarówno kurs jak i późniejsze jazdy wspominam bardzo miło.
Chołuj

Re: Kurs jazdy

Post autor: Chołuj »

Pamiętam jak sam szukałem niedawno na forach dobrej szkoły nauki jazdy, więc postanowiłem podzielić się wiedzą o tej, którą w końcu wybrałem. Progress państwa Przybylskich https://www.oskprogress.pl to dla mnie szkoła numer jeden w Częstochowie. Bardzo fajna atmosfera w biurze, super instruktor z dużym doświadczeniem, plac manewrowy zgodny ze standardami egzaminacyjnymi, samochody nowe i czyste. Można u nich też zrobić kurs weekendowy albo wieczorowy, jak komu pasuje. Pierwszy raz w życiu miałem możliwość poćwiczyć na symulatorze nauki jazdy, dało mi to dodatkowy pogląd na to, co może się wydarzyć, jak nie będę uważał na drodze. Polecam ich, bo to naprawdę świetna szkoła.
Awatar użytkownika
debro8
Posty: 410
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:08

Re: Kurs jazdy w Łodzi

Post autor: debro8 »

Zdobywanie nowych umiejętności w kwestii kierowców wymaga przede wszystkim zadbania o wszelkie działania i poszerzanie możliwości, jakie mogą wystąpić na drodze. W tym wypadku liczy się wybranie najlepszych technik jazdy i ich doskonalenie. Dobre pachołki nauka jazdy mogą w tym pomóc. Polecam skorzystać ze sklepu https://zped.com.pl/wypozyczalnia-elementow-drogowych/ gdzie znajdziesz wszystkie dostępne modele.
ODPOWIEDZ