A kamper?

Podróż w vanie? Praktyczne porady, jak wybrać odpowiednie auto do podróży, na co się przygotować, gdzie parkować, jak zabezpieczyć się przed kradzieżą. Możesz się podzielić doświadczeniami? Napisz.
Awatar użytkownika
Bernarda1983
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2022, 8:45

A kamper?

Post autor: Bernarda1983 »

Od dawna chodzi za mną wakacyjna podróż kamperem. Jako, że okazało się, że mam we wrześniu więcej wolnego, niż zakładałam, bo prawie trzy tygodnie, to znów zaświtał pomysł, żeby zorganizować Wyjazd kamperami do Chorwacji Zastanawiam się czy nie jest za późno, żeby zorganizować taki wyjazd, ale wierzę, że jak zawsze mogę na Was liczyć, że coś mi doradzicie.
Awatar użytkownika
kajta
Posty: 29
Rejestracja: 23 cze 2019, 11:11

Re: A kamper?

Post autor: kajta »

Super pomysł! Chorwacja jest piękna a jadąc tam kamperem nie będziesz musiała martwić się o nocleg. Można zwiedzić mnóstwo miejsc, także w krajach po drodze. Wygodnie będzie podróżować mniejszym kamperem, takim jak widziałam w azar4 . Oni produkują specjalne kapsuły montowane na pickupach, genialne rozwiązanie dla podróżników. Zwłaszcza tych, którzy mają już samochód typu pick up.
Awatar użytkownika
paloma
Posty: 55
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:25

Re: A kamper?

Post autor: paloma »

Kamper to fajna sprawa ale na razie postawię na wynajem samochodu online bo nie czuję się na siłach jeszcze podróżować kamperem. Na początek zaplanowałam wyprawę do Chorwacji minivanem :)
Lpismopd

Re: A kamper?

Post autor: Lpismopd »

Wycieczka kamperami do Chorwacji to musiałoby być coś! Siostra ze szwagrem pojechali, ale nie w kamperze tylko w normalnym samochodzie. Oczywiście kamper to jest ogromna oszczędność, bo nie musisz martwić się kosztami nmoclegu, a one sa chyba największe. Musisz jednak być przygotowany na niedogodności. Ja myślę od dawna o kamperze, ale nie nowym, jakiś z drugiej ręki, dealer lub komis samochodowy. Na razie nie mam tyle kasy, tylko się rozglądam.
Awatar użytkownika
kolins
Posty: 71
Rejestracja: 10 sty 2019, 10:35

Re: A kamper?

Post autor: kolins »

Bardzo ciekawym rozwiązaniem są także zabudowy busów: https://www.ddzabudowy.pl/oferta/ . Jeśli interesuje Was taki sposób podróżowania to zdecydowanie warto wziąć taką zabudowę pod uwagę.
ODPOWIEDZ